PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Pobytové balíčky

Nechte se hýčkat a vyberte si některý z připravených pobytových balíčků:

Velikonoční pobytový balíček 2020

Oslavte Velikonoce - svátky jara u nás! Navštivte oblíbený Penzion Na Faře. Těšit se můžete na pohodlné ubytování ve tříhvězdičkovém penzionu, který se nachází kousek od Kuksu a ZOO. Penzion je vyhlášen kvalitní restaurací a příjemnou obsluhou. Připraven je pro Vás Velikonoční balíček plný zážitků
 

Valentýnský romantický pobytový balíček 2020

Oslavte svatého Valentýna romanticky! Navštivte oblíbený Penzion Na Faře. Těšit se můžete na pohodlné ubytování ve tříhvězdičkovém penzionu, který se nachází kousek od Kuksu a ZOO. Penzion je vyhlášen kvalitní restaurací a příjemnou obsluhou. Připraven je pro Vás Valentýnský balíček plný romantiky.

Romantický víkend pro dva v ¨Penzionu na Faře"

Noc na faře v luxusním apartmá, vybaveném stylovým nábytkem.  V blízkosti restaurace s výborným jídlem, pitím, příjemnou hudbou a milým personálem.  Privátní wellness s vonnými svíčkami, vířivkou a infrasaunou, relaxačními lehátky a ještě k tomu láhev sektu, to je sen mnoha romantických duší.  Splňte si ho v penzionu Na Faře.  Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera.

Toulky Podkrkonoším

Připravili jsme pro vás balíček služeb, který vás provede oblastí Podkrkonoší. Navštívíte nejvýznamnější místa v oblasti, můžete si vybrat z bohatého programu, ochutnat místní kuchyni a to vše dle připraveného plánu. Další informace a prodej balíčku naleznete zde.

Gastronomické hýčkání v Penzionu Na Faře

 Láká Vás klid venkova, relax a pohoda? Rádi si pochutnáte na kvalitním jídle v příjemném prostředí? V Penzionu Na Faře jste na tom správním místě.
Pro labužníky si náš šéfkuchař připravil gurmánské menu, které zcela jistě potěší Vaše chuťové buňky a vy si užijete příjemnou atmosféru spojenou s tak potřebným odpočinkem.